sitemap

 

KOVO-ŠROT s.r.o. Jihlava

 

O NÁS

V rámci velké privatizace společnost KOVO-ŠROT s.r.o. Jihlava zakoupila část státního podniku Kovošrot Brno a společně s provozem Jihlava pak byly privatizovány i další tři provozy – Třebíč, Znojmo a Žďár nad Sázavou. Tímto způsobem byl vytvořen základ nové společnosti se sídlem v Jihlavě.
KOVO - ŠROT s.r.o. Jihlava je středně velkým provozem pro úpravu kovových odpadů, který vlastní rozsáhlé pozemky v lokalitě Jihlava-Pávov. Na nich bylo vybudováno ekologicky ošetřené úložiště kovového odpadu.

Ve areálech provozoven je k dispozici moderní silniční i kolejová váha. Postupně se zde budují nové zpevněné plochy, modernizuje technologické vybavení i manipulační park.
Společnost je vybavena výkonnou zpracovací jednotkou na úpravu kovového odpadu – hydraulickými stacionárními nůžkami Lindemann 600t a mobilními nůžkami CNS 400K.
Společnost také provádí sběr autovraků, které následně posílá oprávněným osobám ke zpracování.

Naše firma je členem skupiny DEMONTA Group a v rámci zkvalitnění služeb KOVO-ŠROT Jihlava získal v roce 1998 certifikát systému kvality dle EN ISO 9002 o zavedení a používání systému zaručující kvalitu v oboru: nákup, zpracování a prodej kovových odpadů. V roce 2003 proběhla úspěšně recertifikace dle EN ISO 9001:2000.

Společnost KOVO-ŠROT s.r.o. Jihlava je jako řízená osoba součástí koncernu HEIM Trade SE, kde řídící osobou je HEIM Trade SE, IČO: 269 70 805, se sídlem Brno, Vídeňská 264/120b, PSČ 619 00.


ISO certifikát EN ISO 9001:2008
PDF ke stažení »
zápatí
Kovošrot a výkup šrotu v Jihlavě, Třebíči, Žďáru nad Sázavou a Znojmu.
KOVO-ŠROT s.r.o.
, Pávov 111, 586 01 Jihlava
Zásady používání souborů cookies
© 2013 Všechna práva vyhrazena HodaDesign | www.hoda.cz